Вантажоперевезення з Польщі до України

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Міжнародні вантажоперевезення Польща – Україна в даний час однаково затребувані як великими промисловими і торговими концернами, так і представниками середнього та дрібного бізнесу. В даному випадку країни хоч і є сусідами, організувати правильно логістику також важливо, як і в разі транспортування продукції в більш віддалені держави. Тому оперативні перевезення з Польщі в Україну забезпечать замовникам ефективний масштабний товарообіг і гарантують прибутковість. Оформити таку послугу ви можете у нас.

КОМПАНІЯ «ТРАНС СТАР» ПРОПОНУЄ НАДІЙНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОЛЬЩА – УКРАЇНА

Оскільки транспортування товарів у даному напрямку відноситься до категорії міжнародних, то і вимоги до неї висуваються відповідні. Однак завдяки сусідству країн виключається необхідність транзитного проїзду через інші європейські держави, що помітно полегшує доставку.

Тому якщо перевізник не досвідчений, він може допустити помилки. Як правило, вони виникають в оформленні супровідної документації, що може спричинити за собою, в кращому випадку, штраф. Більш серйозним наслідком буде повернення навантаженого автомобіля назад в Україну і заборона на ввезення товарів до Польщі. Виходячи з цього наша компанія приділяє особливо пильну увагу оформленню митних документів, сертифікації та страховці вантажу. Для нас важливо, щоб кожен клієнт, скориставшись послугою, залишився задоволений результатом.

Алгоритм перевезення Польща – Україна в «Транс Стар»:

  • Розробка оптимального маршруту, яка створюється або з урахуванням максимальної швидкості доставки, або з організацією пунктів перевантаження, суміжній завантаження.
  • Вибір транспортного засобу виходячи з габаритів і ваги вантажу, а також додаткової специфіки продукції, наприклад, необхідність дотримуватися температурні режими.
  • Підготовка необхідних дозволів, супровідних листів, товарних накладних та інших офіційних документів для в’їзду на територію Польщі.
  • Формування вартості перевезення з Польщі в Україну і навпаки.
  • Узгодження додаткових умов послуги по ланцюжку поставок, експортно-імпортному супроводу, збереження транспортованого товару.
  • Визначення додаткових опцій, наприклад, навантаження, розвантаження, способу відстеження транзитного шляху, гарантійних зобов’язань.

Щоб дізнатися попередню ціну перевезення з Польщі, заповніть у нас на сайті спеціальну форму і ми вам повідомимо результат по телефону або листом на електронну пошту.
Доставляємо вантажі як між великими промисловими містами, такими як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Варшава, Вроцлав, Краків, Познань, так і більш дрібними населеними пунктами по шляху проходження або в форматі індивідуальної транспортування. Перевозити можна будь-які дозволені законом безпечні товари: речі, автозапчастини, квіти, меблі, техніку, продукти, будівельні матеріали, промислове обладнання і т.д.

ОПЕРАТИВНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОЛЬЩА – УКРАЇНА: ЗАПОРУКА УСПІШНИХ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

Польща є одним із стратегічних економічних партнерів України, тому торгівля між країнами здійснюється активно і продуктивно. Співпраця представників бізнесу різного калібру і зростання товарообігу спонукає попит на міжнародну вантажоперевезення і обумовлює великий діапазон вартості даної послуги. Отже, спектр логістичних компаній також зростає, і далеко не всі володіють хорошою репутацією, належним автопарком і досконалим розумінням процедури оформлення транспортних документів. Тому низька ціна перевезення з Польщі в Україну і в зворотному напрямку далеко не завжди дозволяє клієнту заощадити.

Найбільш популярним і поширеним методом поставки між країнами є автомобільна транспортування. У порівнянні з авіаційної вона простіше, рентабельніше і швидше, оскільки після приземлення літака в будь-якому випадку потрібно буде шукати логістичну компанію, щоб доставити товар до пункту призначення. Розвезти продукцію фурою по маршруту значно комфортніше, чи не так?

При формуванні вантажоперевезення Польща – Україна також слід враховувати вихідні та святкові дні в цих державах. Ще рекомендується знати допустимі габарити машин, зокрема, в Польщі. Наприклад, висота автомобіля не повинна перевищувати 4 метри, ширина – 2,5 м, довжина – 12 м, також і по причеп – не більше 12 м. Ці нюанси потрібно дотримуватися, щоб безперешкодно проїхати в країну і доставити посилку до місця призначення.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості

Свяжитесь с нами

Свяжитесь с нами, для уточнения деталей.  Просто оставьте свой номер и мы вам перезвоним!